Funny Food Riddles
Dacă ouăle costă 0,12 dolari pe duzină, câte poți obține cu un dolar? Cu ce fel de mâncare le place tuturor să stea? Aflați răspunsurile la aceste ghicitori și la multe alte ghicitori amuzante despre mâncare pe care cititorii le pot folosi pentru a-și păcăli prietenii și a-i face să ceară mai multe!
© Book1 Group - toate drepturile rezervate.
Conținutul acestui site nu poate fi copiat sau utilizat, nici parțial, nici integral, fără permisiunea scrisă a proprietarului.
Ultima modificare: 2024.11.08 07:02 (GMT)